Úvod Plynové kotle Elektrické kotle Komíny a kominictví Podlahové topení Náhradní díly pro kotle

Plynové kotle

Instalace a servis plynových kotlů - Praha a okolí

Provádíme instalace a montáže klasický i kondenzační plynových kotlů. Rovněž nabízíme záruční i pozáruční servis. Máme bohaté zkušenosti se zapojováním a servisem plynových kotlů od výrobců mnoha značek.

V rámci instalace plynových i kondenzačních kotlů nabízíme zejména tyto služby: Odborné uvedení kotle do provozu vč. detekce úniku plynu a oxidu uhelnatého v okolí topného zdroje, potvrzení záručního listu, topné zkoušky, zapojení regulace a zaučení obsluhy.

Mezi značky, se kteými pracujeme nejčastěji patří následující: Ariston, Dakon, Baxi, Buderus, Immergas, Junkers, Thermona, Vaillant a Protherm. Přičemž nejčastěji doporučujeme našim zákazníkům kotle od firmy Protherm, které považujeme za jedny z nejlepších na trhu.

Montáže a servis plynových kotlů nabízíme po celé Praze a okolí (Beroun, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Čelákovice, Černošice, Hostivice, Kladno, Neratovice, Říčany, Rudná, Úvaly).

Dále naše služby také poskytujeme oblasti mezi Litoměřicemi a Prahou (Březiněves, Budyně nad Ohří, Doksany, Hošťka, Klecany, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Lovosice, Mělník, Neratovice, Odolená Voda, Ploskovice, Polepy, Roudnice nad Labem, Terezín, Velemín, Veltrusy, Velvary).

Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Prahy (Benešov, Český Brod, Dobříš, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Nymburk, Poděbrady, Roudnice nad Labem).


Pro více informací nebo objednání služeb nás kontaktujte na telefonu 608 803 806

Kontakt

Jan Ubl

Bartoškova 20

140 00 Praha 4

instalater-praha@email.cz

Tel.: 608 803 806